Wybór przedszkola to jedna z najtrudniejszych decyzji dla każdego rodzica.
Wybierając przedszkole poszukujecie Państwo miejsca bezpiecznego, które zapewnia każdemu dziecku radosne i bezpieczne dzieciństwo, nadzór nad prawidłowym rozwojem a także budzenie i rozwijanie talentów.  Przedszkole „Kajtuś” wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Nasze przedszkole to nie tylko beztroska zabawa wśród rówieśników. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych, które gwarantuje wykorzystywany przez nas system monitoringu działający całą dobę oraz systemy alarmowe, dlatego wybierając nasze przedszkole, możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Naszym celem jest również zapewnienie dzieciom warunków pobytu jak najbardziej zbliżonych do warunków domowych.

Przedszkole wspomaga indywidualny rozwój dziecka i ukierunkowuje je w oparciu o jego wrodzony potencjał. Kształtuje i rozwija otwartość dziecka wobec siebie i innych ludzi, uczy zgodnego współdziałania z rówieśnikami.

W naszej placówce dbamy o psychofizyczny, społeczny i emocjonalny rozwój dziecka, jaki jest niezbędny do podjęcia nauki w szkole.

Zapewniamy szeroką gamę zajęć dodatkowych ( język angielski, język niemiecki, taniec towarzyski, zajęcia plastyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne, logopedia), które nie tylko wspierają wszechstronny rozwój dzieci, ale również pomagają dzieciom odkryć zainteresowania oraz talenty.

Realizujemy podstawy treści programowej wychowania przedszkolnego (treści i zadania wybrane z zestawów zatwierdzonych i opracowanych przez MEN). Swoim podopiecznym staramy się zapewniać również świetną zabawę! Organizujemy w ciągu roku imprezy dla przedszkolaków takie jak : bale przebierańców, dyskoteki, a także wycieczki (np. latem nad morze) oraz wyjazdy do Kamieńskiego Domu Kultury.

Przedszkole „Kajtuś” jest zaprzyjaźnione ze Szkołą Podstawową im. Jana Brzechwy w Gostyniu, z którą często organizowane są imprezy lub wyjazdy.

Istotny jest także kontakt z rodzicami, z którymi przedszkole współdziała głównie w sprawach opieki oraz przekazywania informacji dotyczących funkcjonowania i zdrowia dziecka.

    W naszym przedszkolu zapewniamy każdemu dziecku:
  • radosne dzieciństwo:
    bezpiecznie, zdrowo, atrakcyjnie spędzony czas, specjalistyczny nadzór nad prawidłowym rozwojem, budzenie i rozwijanie talentów, beztroską zabawę wsród rówieśników.
  • edukację:
    nabywanie samodzielnosci, nowe umiejętności, utrwalenie pozytywnych wzorców, dobre przygotowanie do dalszego etapu edukacji.

Przedszkole Kajtuś - Kamień Pomorski

Warto wybrać nasze przedszkole Kajstuś w Kamieniu PomorskimOdwiedza Nas

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Szybki Kontakt

Przedszkole Niepubliczne Kajtuś.

ul. Moniuszki 7, 72-400 Kamień Pomorski

www.kajtus.mojaszkola.net

Przydatne Informacje

dyrektor Anna Łużna tel. 607 061 026

godziny otwarcia przedszkola : 7:00 - 16:30

Czytaj więcej