Taniec Towarzyski

zajęcia prowadzone są przez Tomasza Konurego - Mistrza Polski 2001 i 2002 w tańcach standardowych, instruktora tańca sportowego, tancerza międzynarodowej klasy tanecznej "S",  reprezentanta Polski na Mistrzostwa Świata i Europy. W latach 1987-2004 tancerza Akademickiego Klubu Tańca Towarzyskiego Politechniki Szczecińskiej, wychowanka Antoniego i Małgorzaty Grycmacherów. Absolwenta Uniwersytetu Szczecińskiego. Aktualnie sędziego tańca sportowego, wice-prezesa Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego (ZZTS), członka Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT), Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST) i Imperial Society of Teachers of Dancing ( ISTD ) i prezesa Klubu Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim.